Algkursus

Algkursus Mõtte salajane jõud...
Järgmine algkursus alustab Tallinnas 24.-25.08.2024
Mis on selgeltnägemine?

Tihtipeale aetakse ekslikult segamini selgeltnägemist ennustamisega, nõidumisega või maagiaga ja selles ei ole mingit müstikat või esoteerikat. 

Selgeltnägemine on informatsiooni vahetus sotsiaalses keskonnas ja kogu kõiksuses. 

Informatsioon – on saadud signaalide sisemine tõlgendamine vastavalt oma väärtustele. Kuidas neid väärtusi leida alateadvusest ja kuidas need muuta eduka ja terve inimese mõttemaailmaks, sellest räägib kursus “Mõtte salajane jõud – piiramatute võimaluste võti”

Otsustasin jagada seda teavet ka Sinule – kuigi teadupärast neid asju ei “tohiks” rääkida kõva häälega. See on kindlasti kõige suurem saladus, mida sündimisest saadik on hoitud sinu eest saladuses – Mõtte Salajane Jõud.

Olen olen uurinud ja õppinud seda teema aastast 2002 ja nüüd, 20 aastat hiljem, olen saanud valmis selle, mida ma nüüd Sinuga jagan. Räägin sellist, mida ei ole soovitud, et Sa kuuled. Muidugi mitte – see tähendaks palju suuremaid võimalusi ja palju, palju vähem kontrolli Sinu üle.

Käes on aeg maha kiskuda saladuste eesriie ja paljastada teile tegelikud teadvuse võimalused – mõtte salajane jõud. Jah! Sa võid olla tõeliselt tervem, õnnelikum, liikuda hästi, nautida elu, kaalust alla võtta, et olla edukas ja rikas ning veel kord olla õnnelikum ja olla armastatu.

Millest räägime ja
mida teeme kursusel?

Mis on selgeltnägemine, -kuulmine, tundmine, -mõistmine ja -teadmine?

Selleks, et selgeltnägemise fenomeni sügavamalt mõista, räägime kõigepealt lahti, kuidas aju muudab väljastpoolt tuleva informatsiooni meie mõistusele arusaadavateks kujunditeks. Sest informatsioon on ainult vibratsioon, millel on oma lainepikkus. Teadupärast värvidel on oma lainepikkus, helidel on oma lainepikkus, lõhnadel on oma lainepikkus, maitsetel on oma lainepikkus ja emotsioonidel on oma lainepikkus. Aju peab ju kuidagi need vibratsioonid meile kujunduteks muutma, mita me oleme harjunud nimetama värvideks, häälteks, maitseteks, lõhnadeks ja emotsioonideks. Räägime kuidas alateadvus aju salvestatud kujundeid kasutab. Läbi selle mõistmise on mõistusel parem aru saada, mis on selgeltnägemine, selgeltkuulmine, selgelttundmine, selgeltmõistmine ja selgelt teadmine.

Kust mõtted tulevad ja kuidas formuleeruvad?

Proovige selgitada inimesele kuidas maitseb ja näeb välja sidrun, kui ta seda eluski näinud ei ole. Kui alateadvuses ei ole salvestatud vastavat kujundit, siis meie mõistus ei oska meile seda selgitada. Tundub ju lihtne, sest oleme kõik seda maitsnud-näinud, meile tundub see iseenesest mõistetav arusaam. Aga proovime teistsuguse kujundiga! Käisin kunagi reisil väga eksootilisel maal ja mul oli au näha ja maitsta puuvilja nimega “Karamba”, see on eurooplasele suhteliselt tundmatu puuvili. Kas tuli mingisugust ettekujutust? Kas mõistus leidis midagi alateadvusest?

Mis on tegelikult alateadvus?

Päris tihti olen kuulnud inimesi ütlemas, et “miski mind hoiatas” selle pettuse eest. Kui te sõidate autoga, siis tunnete auto gabariite piisavalt hästi, et pea ei peaks pöörlema nagu “google maps” kaamera. Päris tihti tuleb ette, kui inimene teile midagi ütlema hakkates avab suu, aga te justkui teate mida ta teile rääkima hakkab. Kui satute mingisse situatsiooni, siis mõistate imestusega, justkui teadsite et niimoodi juhtub. Sarnaseid situatsioone võiks veelgi hulgaliselt üles loetleda, mida võiks nimetada alateadlikuks info liikumiseks. Kursusel räägime mis alateadvus on ja kuidas sealt teadlikumalt infot kätte saada võiks. 

Mis on sublimaalne info ja selle mõju alateadvusele?

Termin “sublimaalne informatsioon” on uuema aja termin, mida veel aastakümneid tagasi nimetati “25. kaader”. Kursusel räägimegi sublimaalse informatsiooni mõju meie teadvusele ja kuidas sublimaalne informatsioon mõjutab meie elu edasist käiku ning kuidas me teeme valikuid. Tihtipeale meie eesmärkide valikud ongi sotsiaalse keskonna teguritest tingitud, mitte need ei ole meie tegelikud eesmärgid. Räägime ka, kuidas neid tegelikke eesmärke leida oma alateadvusest.

Miks mõned mõtted realiseeruvad kiirseti ja mõned mitte kunagi?

Väga paljud õpetused räägivad sellest, kuidas sarnane tõmbab ligi sarnast ja kindlasti olete lugenud läbi mõne rikkaks saamise raamatu, aga selle järel rikkamaks saanud ei ole. Tegelikult olete selle raamatu võrra rikkam, mis selgitab samuti sarnase külgetõmbejõu fenomenist. Võime ehitada kümneid ja sadu rahamunasid, aga rahamägesid kuskiltpoolt ei paista. Ja kui rahamäed paistma ei hakka, siis otsustame, et see rahamuna ei toimi. Tegelikult toimib küll, aga kui palju me alateadlikult selle vastu töötame, seda me ei märka, sest see vasturinde partisan on varjunud meie alateadvusse ja varjab seal ennast hoolikalt edasi. Külgetõmbejõu seadusega kooskõlas koguvad need vasturinde partisanid endale kogu aeg lisajõudusid juurde ja meie võlakoorem ainult kasvab. Seda kuidas neid alateadvusse varjunud partisane üles leida, seda kuuleme juba kursusel. 
​Tänapäeval on väga populaarne väljend “Sinna kuhu läheb mõte, sinna läheb energia ja kuhu läheb energia, sinna läheb informatsioon. Inimene on ka energia-informatiivne olend, aga mida se sügavamalt tähendab?

 
 

Kellele Kursus
Mõeldud?

Kursus on mõeldud nendele, kes tahavad endale väljakutseid esitada ja ennast edasi arendada ning paremini elus realiseerida, leida üles enda tugevad küljed ja nõrgad küljed ning nõrgad küljed voorusteks muuta. Kursus on ka sobiv nendele kes tahavad endas selgusele jõuda ja õppida minevikku – tulevikku piiluma ning põhjus-tagajärg süsteeemi endas mõistma.

Millal ja kus koolitus toimub?

Tallinnas

Puuvilla 26, IIKA kesuses

24.-25.08.2024

kell 10:00-16:00

Tagasiside koolituselt
Mis koolitus maksab?
Ostan pileti ja tagan endale Koha grupis

Soovin osaleda
Alg-
Kursusel