Ettevõtja-Süvaõpe

Mida Koolitusel teeme?

Meedium Ettevõtja koolitus käsitleb eelkõige ettevõtluse energeetilisi tagamaid, ettevõtete informatiivset diagnostikat ja energiainformatiivseid struktuure ning selle suunamist infoväljas. Fookuses on ka Ettevõtja enda vaimne tervis ja teadvuse paindlikkuse arendamine. 

Väga paljud õpetused räägivad sellest, kuidas sarnane tõmbab ligi sarnast ja kindlasti olete lugenud läbi mõne rikkaks saamise raamatu, aga selle järel rikkamaks saanud ei ole. Tegelikult olete selle raamatu võrra rikkam, mis selgitab samuti sarnase külgetõmbejõu fenomenist. Võime ehitada kümneid ja sadu rahamunasid, aga rahamägesid kuskiltpoolt ei paista. Ja kui rahamäed paistma ei hakka, siis otsustame, et see rahamuna ei toimi. Tegelikult toimib küll, aga kui palju me alateadlikult selle vastu töötame, seda me ei märka, sest see vasturinde partisan on varjunud meie alateadvusse ja varjab seal ennast hoolikalt edasi. Külgetõmbejõu seadusega kooskõlas koguvad need vasturinde partisanid endale kogu aeg lisajõudusid juurde ja meie võlakoorem ainult kasvab. Seda kuidas neid alateadvusse varjunud partisane üles leida, seda kuuleme juba kursusel. 
Tänapäeval on väga populaarne väljend “Sinna kuhu läheb mõte, sinna läheb energia ja kuhu läheb energia, sinna läheb informatsioon. Inimene on ka energia-informatiivne olend, aga mida se sügavamalt tähendab?

Ettevõtja-Koolitus on E-koolitus
Koolitus algab aasta 2024 alguses ja Ettevõtja koolitusel osalemiseks peab olema läbitud Baaskursus