TeeRännak – rännak alateadvusse

TeeRännak Rännak alateadvusse

TeeRännak – rännak alateadvusse ei kujuta endast paljast teelürpimist, see on rännak sügavale oma sisemaailma ja endast teadlikuks saamist. Teadlikuks saamine võimaldab märgataval määral kohendada materiaalset ja tervislikku heaolu.

TeeRännak


Minult on tihti küsitud, mis on Teerännak. Sellest võiks palju rääkida. Teejoomine on ausees väga paljudes kultuurides, aga mõnes kultuuris on teejoomine Pühaks Rituaaliks kujunenud. Seega teejoomise tavasid on sadu, kui mitte tuhandeid.
Meie teejoomise üritus on kujunenud Teerännakuks, kus teejoomise ringi kaasatakse kõrgema vaimse teadvuse tasandid ja selle tasandi kaasabil sukeldume sisemise maailma piirangute avastamisse ehk teadlikuks tulemisse. Teadlikuks tulemine võimaldab märgataval määral kohendada füüsilist ja tervislikku heaolu.
Ka tihti on küsitud, mida selline teejoomine maksab, sest iga ürituse korraldamisega kaasnevad kulutused? Teerännakul osalemise eest tasu ei küsita, igaüks saab tasuda selle väärtuse kohaselt mida ta sellelt ürituselt sai.

Millal?

Koguneme 05.06.2022 kell 16:00 soolaleiva peole ja Teerännakuga alustame umbes kell 17:00 ja teejoomine võib kesta umbes 2-3 tundi.

Kuidas tulla?

Asume uuel aadressil Liivalaia 5, sissepääs hoovipoolsest uksest.

Kellel mõeldud?

Teerännakule võivad tulla kõik sõltumata vanusest, soost või koolitusest. Teretulnud on kõik, kes elu avardavaid võimalusi paremini tundma õppida soovivad.