Allahindlus!

DEIR raamatute komplekt

Original price was: 75.00 €.Current price is: 50.00 €. sis. KM

DEIR – järjepidev energeetilis-informatiivne areg.

Komplektis on 5 raamatut

VABANEMINE – esimene aste
KUJUNEMINE – teine aste
MÕJUTAMINE – kolmas aste
KÜPSUS – neljas aste
NAISELIK VÄGI

Osta toode

Info

Kategooria:

Kirjeldus

AUTOR: DMITRI VERIŠTŠAGIN
DEIR-i raamatusari käsitleb teemat – kuidas meie teadvustamata mõttemustrid koos meie autonoomsesse närvisüsteemi sisse treenitud refleksidega mõjutavad vaikselt, kuid järjepidevalt kogu meie elu. Mille kohta me tihti ise ütleme, et see on meie saatus, mida me ei saa muuta. See puudutab nii meie tervist, kui ka suhteid ja meie endi isiksust.
DEIR-i süsteemi, mida siinkohal Teile tutvustame, juured on sügaval nõukogude ajas. Kui kommunistlik partei ja valitsus otsisid Teid. Kuidas anda tolleaegsetele liidritele karismaatilisi isikuomadusi, kuidas õpetada neid toime tulema stressiga, et nad oleksid terved ning kuidas õpetada neid mitteverbaalselt ja verbaalselt oma sõnumit efektiivselt kohale viima. Selline ülesanne anti lahendada psühholoogide uurimisrühmale, kes tegelesid sellega mitmeid aastaid. Nad said valmis õpetamismetoodika, kuid siis kadus igavikku selle töö tellija.
Peale mõne aastast segadust otsustasid metoodika autorid hakata seda juba uues ühiskonnas tavalistele inimestele õpetama. Sellest hetkest peale on see metoodika pidevalt arenenud, erinevatel kursustel, mille arv läheneb 150-le, on osalenud tuhanded inimesed ning koolil on ligikaudu 200 esindust erinevates linnades, mis asuvad erinevates riikides. Raamatute lugejaskond ulatub tänasel päeval hinnanguliselt 10 000 000 inimeseni.

VABANEMINE – sarja esimeses raamatus õpetatakse meid teadvustama murdelisi hetki meie igapäevases elus. Selleks arendatakse autonoomse närvisüsteemi reflekse nii, et meil tekkiks enne emotsionaalsete otsuste tegemist valiku hetk. Selline kiire teadvustamise võimalus aga annab meile vabaduse saada sõltumatuks. Nii ei pea me enam tahtmatult kaasa minema sise- ja välismaailmast tulnud impulssidega.

KUJUNEMINE – meis kõigis on olemas edukuse seemned, kuid see on nii tavaline, et me ei saavuta edu enda poolt soovitus ja me mõtleme tagantjärele tihti, et mida oleks küll pidanud teisiti tegema…
Selle metoodika alusel on võimalik ennast ise aidata, kuna see seob meie teadlikud eesmärgid kokkumeie alateadlike eesmärkidega ja võimaldab samuti tunnetada, missugused eesmärgid on reaalsed ning vajalikud ja missugused mitte.
Pärast raamatu lugemist võite kindlalt öelda, et teate kuidas önne ja edu saavutada. Selles raamatus käsitletakse meetodeid kuidas otsuseid automatiseerida, kuidas tõsta oma energiataset ja tegutsemissoovi ja kuidas alateadlikult motiveerida teisi inimesi ennast aitama. Luba kogu maailmal ennast aidata!

MÕJUTAMINE – käesolevas kolmandas raamatus pöördume uuesti tagasi inimeste vaheliste sidemete juurde, kuid praegu vaatame maailma juba teisest vaatepunktist – õpime seda kuidas ise aktiivselt mõjutada inimesi enda ümber nii, et nad aitaksid meil rõõmuga saavutada meile vajalikke eesmärke, mida õppisime teises raamatus seadma. Selleks peame me muidugi kõigepealt ise järjekordselt muutuma ja nüüd omandamegi võtted, kuidas ennast teadlikult ringi programmeerida meid ümbritseva muutmiseks.

KÜPSUS – neljanda raamatu teema on aga looming. See on muutunud nüüd oluliseks, sest meie põhilised vajadused on saavutatud ja selleks, et elu meile ka edaspidi nauditav oleks, tuleks midagi veel muuta. Samuti vaatleme selles raamatus, kuidas täiendavalt tõsta enda energiataset, et jõuda kõike ära teha, mis meile nüüd võimalikuks on saamas.

NAISELIK VÄGI – Meie suhtlemisest 10% toimub verbaalselt ja 90% mitteverbaalselt, 10% teadlikult ja 90% teadvustamata. Selles raamatus on harjutused, kuidas õpetada enda teadvustamata minale mitteverbaalset kommunikatsiooni. Selle kaudu õpime maailma teisiti tunnetama ja ka meid hakatakse hoopis teisiti vastu võtma. See raamat on naiselikust väest – see on salapärane fenomen, mida on raske defineerida, kuid mille olemasolu või puudumist me kõik kohe tajume.